top of page

Çift Bordürde Bir İlk- Doku Sisal


Belçika'dan ithal gelen halılarımızdan biri olan Doku Sisal'ler üretildiği ilk günden beri çok sevilen modellerden birisi oldu. Yapısı gereği toz tutmama, doğru


zamanda doğru müdahale ile leke bırakmayan, anti-alerjik ve bakteriyel, pati dostu halılar bu özellikleriyle çok sevildi.


Her yaşam alanına uyumlu Doku Sisal halıları kaliteli işçiliği ile fark yaratırken ; bir ilkle üretimlerine devam etmektedir.

Çift bordürde 'Olmaz denileni oldurduk'. Tam 9 köşe çift bordürde bir ilke imza atan Doku Sisal halıları duvardan duvara uygulamalarda yine kaliteli işçiliğiyle göz önünde yerini aldı.


Müşterilerimize her daim kreatif çözümler üreterek , doğru yönlendirmeler yaparak ilerliyoruz diye bahseden marka kurucusu, bu üretimde hem özel müşterimizi memnun ettik hem de piyasada bir ilk olduk diye bahsetmektedir.


'Müşterimiz birçok firma ile görüşerek çift bordür uygulamasını duvardan duvara halı olarak istemişti. Lakin şu an aktif olarak tek bordür uygulamaları revaçta ve hiç bir firma bunu yapamayacaklarını dile getirdi. Müşterimiz bize geldiğinde hiç ustamızla görüşmeden tabiki yapabiliriz dedim. Çünkü işçilik konusunda ustamıza çok güveniyorum. Olmaz denileni oldurmak bizim işimiz. Keza aynı şekilde de oldu. Üretim süreci her ne kadar uzun sürsede bunu yaptık. Ve bir ilk olmak bizim için kıymetli. Ürettiğimiz her halıyı severek, aşkla, özenle üretiyoruz. Doğru direktiflerle doğru uygulamalarla yaşam alanlarına dokunuyoruz'diyerek bahseden marka kurucusu, Doku Sisal halılarının Avrupa'da da beğenildiğini ve satışlarının olduğunuda ekledi.


Kullanılan halının kalitesi kadar bordür kumaşlarınında kalitesinden bahsetmemek mümkün değil. Aynı şekilde temizlik konusunda müşterilerini üzmek istemeyen Marka Kurucu bu konuda seçici olmuştur.


Sizlerde alanlarınıza özel üretimler ve çözümlemeler için

:

İnstagram üzerinden bizzat marka kurucusu ile görüşebilir veya site üzerinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page